Imprezy urodzinowe

Telefon 608 785 480 dostępny 24h/7!

Od kilku lat na terenie Bielska­-Białej i okolic prowadzę imprezy urodzinowe. Najczęściej są to osiemnastki, ale nie brakuje także jubileuszów, takich jak trzydziestki, czterdziestki czy pięćdziesiątki. Z wielką przyjemnością obsługuje konsoletę na tych przyjęciach. Zapewniam gościom dobrą zabawę w rytm muzycznych hitów. Gram wszystko – przez pop i rap, do house i disco polo. Taka różnorodność pozwala zachęcić wszystkich obecnych gości do tańców.

Mam świadomość, że wyjątkowe urodziny ma się tylko raz. Dokładam zatem wszelkich starań, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Oprócz oprawy muzycznej i zaplecza świetlnego gwarantuje specjalny dym, który urozmaici zabawę, a także rzutnik multimedialny, którego obrazy mogą stać się fantastycznym sposobem na prezent dla solenizanta.

Osiemnaste urodziny są wyjątkową datą w życiu każdego człowieka. Symboliczne wejście w dorosłość zawsze poprzedzone jest klasową balangą, na które nie brakuje niezwykłych prezentów, długich życzeń i wygibasów na parkiecie. W tym klimacie czuje się najlepiej. Uwielbiam młodych ludzi i wiem czego oni oczekują od DJa na takiej imprezie. Spełniam więc zawsze pokładane we mnie nadzieje.

Imprezy urodzinowe

Updated on 2015-12-08T10:21:08+02:00, by DJAdmin.