O mnie

Telefon 608 785 480 dostępny 24h/7!

Nazywam się Sławek. Od kilku lat zajmuje się muzyczną obsługą imprez okolicznościowych. Gram na weselach, urodzinach, osiemnastkach czy jubileuszach. Obsługa konsolety jest moją pasją od małego, kiedy to tworzyłem muzykę na wszystkim, na czym się dało. Z tej pasji zrodził się pomysł na życie i tak zostałem DJem. Podczas kilkuletniej przygody udało mi się zgromadzić pokaźną kolekcję płyt, które przewożę ze sobą zawsze na miejsce docelowe. Korzystam z nich, aby zapewnić bawiącym się niepowtarzalną atmosferę i możliwość zwojowania parkietu.

Oprócz tego posiadam własne oświetlenie, które gwarantuję świetną zabawę i moc wrażeń. Muzyka w połączeniu z doznaniami świetlnymi sprawia, że zabawa jest bardzo intensywna i zachęca do wygibasów. Podczas wszystkich imprez korzystam z własnego sprzętu, które zapewnia najczystszą barwę dźwięku. Gram wszystkie rodzaje muzyki, dbając o to, aby każdy posłuchał tego co lubi.

Chętnie zorganizuje na Twojej imprezie karaoke czy inną zabawę taneczno­muzyczną, która zapewni wszystkim gościom moc wrażeń.

O mnie

Updated on 2015-12-12T21:23:19+02:00, by DJAdmin.